2017 metų birželio 18-25 dienomis Rusėnuose (prie Dūkštų) įvyks atsiskyrimas su Namkha Rinpoče.

Namkha Rinpočė atsiskyrimo metu duos mokymus remdamasis tekstu „Narak Kong Šak“ iš Guru Čokji Vangčunk lobių termos.  Šis tekstas – tai Išpažinčių karalius, kurio pagalba atliekama išpažintis 100 taikiųjų ir niršiųjų dievybių – mūsų pirmapradžio tyrumo prigimties – akivaizdoje.

Taip pat Rinpočė užbaigs 2016 m. atsiskyrime pradėtą savo knygos „Patarimo brangakmenis. Apie ngakpų požiūrį“ žodinį perdavimą (lung) bei komentarą.

Atsiskyrimo pabaigoje Rinpočė suteiks Dordžė Drolo įgalinimą.

 

Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė – žymus Tibeto budizmo Mokytojas, aštuonioliktos kartos tantros jogas, Dilgo Khyence Rinpočės (tuometinio Nyingmos mokyklos vadovo) pripažintas tulku – žymaus praeities lamos Trak Ngak Lingpos reinkarnacija. Pagrindinė Namkha Rinpočės praktikos ir mokymo kryptis – Njingma, seniausioji Tibeto budizmo atšaka. Pirmą kartą į Europą ir Lietuvą Mokytojas atvyko 1998 m. rašytojos Jurgos Ivanauskaitės kvietimu. Namkha Rinpočė yra tarptautinės bendruomenės „Rigdzin Community“ įkūrėjas ir vadovas.

Atsiskyrimo vieta

Pradedant nuo šių metų, bendruomenės atsiskyrimai vyks naujoje vietoje – Rusėnų kaime (30 km nuo Vilniaus, šalia Dūkštų miestelio). Atsiskyrimas vyks stovyklos sąlygomis: mokymai ir praktikos bus rengiami didelėje (8×12 m) palapinėje, atsiskyrimo dalyviai gyvens savo atsivežtose palapinėse. 

Atsiskyrimo vietoje bus visko, ko reikia patogiai stovyklauti:

– vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną;
– lauko dušai;
– karšto vandens arbatai, kavai;
– galimybė pasikrauti elektros prietaisus;
– lauko tualetai;
– laužavietė;
– gražūs vaizdai šalia Dūkštos upelio, kuriame smagu maudytis.

Į atsiskyrimą reikia atsivežti:

Stovyklavimui:
– palapinę;
– miegmaišį;
– kilimėlį;
– savo indus valgymui (dubenėlį, lėkštę, puodelį, peilį, šaukštą, šakutę);
ekologiškas (!) prausimosi priemones (visas vanduo po prausimosi keliaus tiesiai į gamtą);
– prožektorių;
– purškalą nuo uodų ir erkių;
– maudymosi kostiumą.
Mokymams:
– pagalvėlę sėdėjimui mokymų metu;
– tekstų knygas (jei turite);
– varpelį, vadžrą, damaru, kanglingą (jei turite);
– FM radiją ir baterijų, jei jums reikės vertimo į lietuvių ar rusų kalbas (mokymai vyks tibetiečių kalba su tiesioginiu vertimu į anglų kalbą).

Atsiskyrimo pradžia

Birželio 18 d., 17 val. Atvykti prašome diena anksčiau ir padėti įsirengti atsiskyrimo vietą. Maitinimas 17 d. į atsiskyrimo kainą įskaičiuotas.

Atsiskyrimo pabaiga

Birželio 25 d.

Daugiau informacijos

 info@rigdzin.lt

DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.