2024 m. sausio 12–14 dienomis
Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
Lamos Rigdzino Rinčeno Dordžės mokymai apie dharmapalus ir šviesos aukojimą.

Dharmapalai – tai budizmo mokymų saugotojai. Dažniausiai tai rūstūs dievybių pavidalai, kurių pagrindinė užduotis yra saugoti mokymus bei jų pasekėjus nuo pavojų ir priešų. Apie įvairius mokymų saugotojų aspektus dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“ savaitgalinių mokymų metu pasakos Lama Rigdzinas Rinčenas Dordžė. Taip pat jis pasidalins žiniomis apie šviesos aukojimo praktikas, dar kitaip vadinamas Marme Mionlam.

Mokymai vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Pageidaujantiems vertimo parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.

Už mokymus bus renkamos aukos organizacinėms išlaidoms padengti.
Visi pinigai, likę padengus mokymų sąnaudas, bus skirti gompos Rusėnuose
statyboms.

Mokymų tvarkaraštis

Sausio 12 d., penktadienis,
19–20:30 val. Įžanga į mokymus
Rekomenduojama auka 10 €

Sausio 13 d., šeštadienis,
9–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Sausio 14 d., sekmadienis,
9–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Apie Lamą Rigdziną Rinčeną Dordžę

Lama Rinčenas Dordžė budizmo keliu eina nuo dvylikos metų, kuomet nusprendė atlikti pirmuosius savo atsiskyrimus. 1986 m. jis priėmė Prieglobstį, o vėliau gavo daugybę mokymų ir įšventinimų iš daugiau nei dvidešimties meistrų iš visų keturių Tibeto budizmo mokyklų. Jis ėjo laipsnišku keliu, pradedant nuo Sutrų, baigiant Mahamudra, Vadžrajana ir Dzogčenu.

2004 m. Lama Rinčenas Dordžė priėmė nakpos įžadus ir nuo to laiko daugiausia dėmesio skiria tantrinėms praktikoms ir Diudžomo Tersaro linijai. Iš pradžių praktikų keliu jį artimai vedė Loponas Ogjanas Tanzinas Rinpočė, o dabar jis yra savo pagrindinio lamos Rigdzino Namkhos Gjaco Rinpočės širdies mokinys.

Rinčenas Dordžė derina nuodugnias budizmo kelio žinias ir gilią praktikos patirtį – jis baigė penkerių metų budizmo studijų magistro programą ir daugiau nei dvejus metus praleido tylos atsiskyrime.

Lama Rinčenas Dordžė yra asociacijos „Rigdzin Drolo Ling“ Prancūzijos filialo prezidentas ir nuolatinis šios asociacijos mokytojas.


Daugiau informacijos

info@rigdzin.lt


DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.