2023 m. vasario 3–5 dienomis
Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
Lamos Rigdzino Sangjės Dordžės mokymai „Dievybės sukūrimo praktika ir įgalinimai. Bendroji prasmė“.

Dievybės joga yra kertinė Vadžrajanos ir Nepralenkiamosios Tantros praktika. Ši praktika susideda iš dviejų etapų – sukūrimo ir ištobulinimo. Savaitgalinių mokymų metu Lama Rigdzinas Sangjė Dordžė mokins apie bendruosius dievybės sukūrimo etapo praktikos aspektus ir su jais susijusius įgalinimus.

Mokymai vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Pageidaujantiems vertimo parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.

Mokymų tvarkaraštis

Vasario 3 d., penktadienis,
18:30-20:00 val. Mokymai

Vasario 4 d., šeštadienis,
9–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai

Vasario 5 d., sekmadienis,
9-10 Sang (dūmų aukojimo) praktika
10–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Apie Lamą Rigdziną Sangjė Dordžė

Rigdzinas Sangjė Drodžė gimė Prancūzijoje 1978 m. ir nuo 1995 m. gyvena Šveicarijoje. 1999 m. Sangjė nusprendė padaryti pertrauka savo psichologijos studijose ir nukeliavo į Indiją. Ten sutiko Rigdziną Namkha Gjatso Rinpoče, tapusiu jo pagrindiniu lama bei dvasinio kelio įkvėpėju visam jo gyvenimui. Kartu su nedidele septynių mokinių grupe Sangjė Dordžė sekančius šešis mėnesius praleido Indijoje bei Nepale, tuo metu iš Namkhos Rinpočės gavo daug mokymų ir piligriminėje kelionėje aplankė daugelį šventų vietų.

2001 m. atnaujinęs savo psichologijos studijas Sangjė kartu su kitu Dharmos broliu pirmą kartą pakvietė Namkhą Rinpočę į Šveicariją, o po metų padėjo jam čia persikraustyti ir įkurti Rigdzin Tegčoklingą – pagrindinį Tarptautinės njingmapų bendruomenės Rigdzin centrą. Asociacija dabar apjungia devynis centrus Europoje – Lietuvoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Italijoje, Olandijoje ir Anglijoje. Nuo to laiko Sangjė Dordžė dirba Namkhos Rinpočės artimu pagalbininku, daugybę valandų praleisdamas šalia jo ir gaudamas brangiuosius širdies pamokymus.

2004 m. Sangjė Dordžė grįžo į Nepalą mokytis tibetiečių kalbos. Jis greitai tapo pagrindiniu Namkhos Rinpočės vertėju, lydi jį kelionėse bei gauna didžiąją dalį jo mokymų ir įgalinimų. Per tuos metus Sangjė gavo esminius Vadžrajanos kelio pamokymus pagal Diudžomo Tersaro ir Longčen Njingtik tradicijas, tame tarpe ir aukščiausiuosius Dzogčeno mokymus. Jis taip pat išmoko paruošti, giedoti ir atlikti Diudžomo Tersaro ritualus.

2014 m. Sangjė tapo Šveicarijos Rigdzin asociacijos prezidentu. Dirbdamas kartu su asociacijos komitetu jis padėjo organizuoti Jo Šventenybės Dalai Lamos vizitą Lozanos Universitete bei Jo Šventenybės Tinlėjaus Dordžės ir Khenpo Sodardžės, Serta Larung Garo, didžiausio vienuolyno Tibete vadovo mokymus. Sangjė Dardžė vertėjavo šiems didiems lamoms, taip pat ir Sakjai Trizinui Rinpočei bei Patrului Rinpočei.

Mokyti Dharmos Sangjė Dordžė pradėjo 2006 m. ir nuo to laiko tai daro vis dažniau. Įvairiose šalyse jis moko Rigdzin bendruomenės viduje, taip pat ir viešai. Mokydamas aiškiai, šiltai ir atvirai, tuo pačiu Sangjė išlaiko jo gautos tradicinės Dharmos autentiškumą. Kalbėdamas iš savo dvidešimties metų kaip vakariečio mokinio patirties ir praktikos, jis žino kaip meistriškai perduoti Dharmą tokiu būdu, kad ji būtų ir suprantama, ir tinkama mūsų moderniam gyvenimui.

Susitikimas su tokiu didžiu meistru kaip Namkha Rinpoče tapo didžiausia sėkme ir įkvėpimu Sangjė Dordžė gyvenime bei pačia jo dvasinės transformacijos kelio šaknimi. Namkha Rinpočė daugelį metų laiko jį vienu iš brangiausiu mokinių ir neseniai, su Katoko Getsės Rinpočės, tuometinio Njingmos mokyklos vadovo, palaiminimu, oficialiai jį paskelbė savo atstovu. Pasaulietiniame gyvenime Sangjė Dordžė turi šeimą bei dirba socialiniu darbuotoju. Kasmet Sangjė Dordžė daugiau nei šešis mėnesius praleidžia keliaudamas su Namkha Rinpoče po įvairius Europos centrus, taip pat į Indiją bei Butaną.


Daugiau informacijos

info@rigdzin.lt
+370 650 29426


DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.