2024 m. vasario 23–25 dienomis
Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
Rigdzino Namkhos Gjaco Rinpočės mokymai.

Cogas – tai tantrinis maisto aukojimo ritualas, kurio metu įprasta atlikti vieną ar kelias cogo aukojimo maldas. „Trumpa cogo puotos aukojimo malda iš giliojo dakinių širdies lašo kelio” yra viena svarbesnių Diudžomo Tersaro tradicijos cogo aukojimo maldų. Šią maldą Diudžomas Rinpočė Džigdrėlas Ješė Dordžė parašė 1936 m., savo sapne išgirdęs moterį, labai aiškiai sakančią maldos žodžius, po to, kai jam sergant, jo mokinys atliko šimtą cogo aukojimų. Užrašęs maldą, sekančią dieną Diudžomas Rinpočė pasveiko.

Savaitgalinių mokymų metu mūsų bendruomenės įkūrėjas ir pagrindinis mokytojas Rigdzinas Namkha Gjaco Rinpočė duos savaitgalinius mokymus apie šią cogo puotos aukojimo maldą.

Mokymai vyks tibetiečių kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Pageidaujantiems vertimo parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo laidines ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.

Už mokymus bus renkamos aukos organizacinėms išlaidoms padengti.
Visi pinigai, likę padengus mokymų sąnaudas, bus skirti gompos Rusėnuose
statyboms.

Mokymų tvarkaraštis

Vasario 23 d., penktadienis,
19–20:30 val. Įžanga į mokymus
Rekomenduojama auka 10 €

Vasario 24 d., šeštadienis,
9–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Vasario 25 d., sekmadienis,
9–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Daugiau informacijos

info@rigdzin.lt


DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.