2017 vasario 17-19 d.d. Lietuvoje viešės vienas garbingiausių nūdienos Tibeto budizmo ir Dzogčeno mokytojų – Jo Eminencija Čiokling Džigme Palden Rinpočė.
Dėmesio – yra pasikeitimų mokymų programoje.

J.E. Čiokling Džigme Palden Rinpočė gimė 1936, Jaučio metais pagal tibetiečių kalendorių, garsių tantrinės jogos praktikuotojų šeimoje rytų Tibeto Kham provincijoje, Lha Bab Duchen dieną, t.y. ypatingą dieną, kada švenčiamas Budos nužengimas iš dievų sferos į žmonių pasaulį, kai, pasak raštų, Buda Šakjamunis sugrįžo į žmonių pasaulį iš Tušitos šventosios žemės po to, kai ten mokė savo motiną ir kitas dangaus būtybes.

Rinpočės aukščiausieji pagrindiniai mokytojai buvo J.Š. 16-asis Gjalva Karmapa Rangdžung Rigpė Dordžė, J.Š. 17-asis Gjalva Karmapa, J.Š. Dilgo Kjentsė Rinpočė (Vadžradhara žmogiškąjame įsikūnijime), J.Š. Adzom Drugpa Rinpočė ir J.Š. Taklung Tsetrul Rinpočė, Tenzin Gyaltsenas, Taklung perdavimo linijos laikytojas, pripažinę J.E. Čiokling Džigme Palden Rinpočę vieno iš didžiųjų tertonų (dvasinių lobių atradėjų) – Čokgjur Lingpos (1829-1879), inkarnacija.

J.E. Čiokling Džigme Palden Rinpočės vieša paskaita

„ĮVADAS Į DZOGČENĄ“

2016 m. vasario 17 d. 19 val.
Vilniaus Mokytojų namų Svetainėje,
Vilniaus g. 39 / Klaipėdos g. 6

Tai reta galimybė išgirsti aukščiausiojo Tibeto budizmo mokymo – Dzogčeno paaiškinimus tiesiogiai iš vieno iš nedaugelio dar gyvenančių ir mokančių senųjų autentiškos tradicijos mokytojų lūpų.

Įėjimas į paskaitą laisvas, registruotis nereikia.
Tačiau būsime dėkingi, jei savo auka nuspręsite padėti padengti organizacines išlaidas.

Paskaitos trukmė 2 val.
Paskaita vyks tibetiečių kalba su tiesioginiu vertimu į anglų ir lietuvių kalbas.
Maloniai lauksime jūsų atvykstant.

Daugiau informacijos
info@rigdzin.lt
+370 650 29426


Mokymai

Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41) vyks
J.E. Čiokling Džigme Palden Rinpočės mokymai:

Vasario 18 d.,
ŠEŠTADIENIS, 14 – 19 val. 
Mokymų tema: Įvadas į Dzogčeną.

Vasario 19 d.,
SEKMADIENIS, 14 – 19 val. 
Mokymų tema: Įvadas į Dzogčeną. Vadžrakilajos įgalinimas (turintiems įžadus).

Mokymai vyks tibetiečių kalba su tiesioginiu vertimu į anglų kalbą. Vertimas į lietuvių ir rusų kalbas bus transliuojamas FM bangomis. Norintys klausyti vertimo, į mokymus atsineškite ausines ir FM radijo imtuvą (tinka esantys mobiliuose telefonuose).

Daugiau informacijos
info@rigdzin.lt
+370 650 29426

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save