2023 m. gruodžio 1–4 dienomis
Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
Lamos Rigdzino Pemos Tutobo mokymai iš Khandro Tugtik mokymų ciklo.

Lama Rigdzinas Pema Tutobas Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“ pradeda mokymų seriją iš Diudžomo Rinpočės Džigdrėlo Ješės Dordžės pagrindinio mokymų ciklo, kuris vadinasi Khandro Tugtik – „Giliojo kelio dakinių proto esmė“. Savaitgalio mokymų metu Lama duos pirmuosius šio ciklo mokymus apie Kjerim (dievybės sukūrimo) praktikas.

Mokymai vyks rusų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Pageidaujantiems vertimo parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.

Už mokymus bus renkamos aukos organizacinėms išlaidoms padengti.
Visi pinigai, likę padengus mokymų sąnaudas, bus skirti gompos Rusėnuose
statyboms.

Mokymų tvarkaraštis

Gruodžio 1 d., penktadienis,
19–20:30 val. Įžanga į mokymus
Rekomenduojama auka 10 €

Gruodžio 2 d., šeštadienis,
9–12 val. Mokymai
14–18 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Gruodžio 3 d., sekmadienis,
9:00-10:00 Sang (dūmų aukojimo) praktika
10–12 val. Mokymai
14–19 val. Mokymai ir cogas
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Gruodžio 4 d., pirmadienis,
19–21 val. Klausimai/atsakymai
Rekomenduojama auka 10 €

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Apie Lamą Rigdziną Pemą Tutobą

Lama Rigdzinas Pema Tutobas gimė 1981 metais. Būdamas 18-kos įžengė pro aukščiausių mokymų vartus, gaudamas perdavimus iš savo tėvo Nagpos Samteno Tenzino, kuris buvo neįtikėtinas budistas jogas. Tėvo vadovaujamas, užbaigė parengiamąsias praktikas, o taip pat treniravosi Sukūrimo ir Užbaigimo etapuose, tuo pačiu gaudamas esminius Atijogos pamokymus. Vėliau gavo daugybę mokymų iš Namkhai Norbu Rinpočės, Terčeno Namkos Drimės Rabdžamo Rinpočės, Karti Lačungo Rinpočės, Gangtengo Tulku Rinpočės ir daugelio kitų autentiškų mokytojų. Plačiai išgarsėjo kaip meistras, kuriantis Vadžrinės važiuoklės Slaptosios mantros ritualinius objektus. Taip pat užsiima tibetietiškų budistinių tekstų vertimu. Dabar gyvena Tenerifės saloje. Ten pat, Tenerifėje, sutiko savo pagrindinį guru Rigdziną Namkhą Gjaco Rinpočę ir nuo to laiko juo seka.

Tai antras kartas, kai Lama Rigdzinas Pema Tutobas mūsų Dharmos centre duos mokymus.


Daugiau informacijos

info@rigdzin.lt


DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.