2018 m. kovo 16 dieną, 19 val. Vilniaus Mokytojų namuose
Lama Rangbar Nyimai Özer (Yugyal Tulku)
Dzogčeno mokytojas, Tibeto jogas, Bodhivastu Fondo įkūrėjas ir vadovas

Lamos Rangbaro vieša paskaita

„BUDIZMAS VAKARIEČIAMS. NUO KO PRADĖTI?“

2018 m. kovo 16 d. 19 val.
Vilniaus Mokytojų namų Mažojoje salėje, Vilniaus g. 39 / Klaipėdos g. 6

Įėjimas į paskaitą laisvas, registruotis nereikia.
Tačiau būsime dėkingi, jei savo auka nuspręsite padėti padengti organizacines išlaidas. Rekomenduojama auka 5 €.

Paskaitos trukmė 2 val.
Paskaita vyks anglų kalba su tiesioginiu vertimu į lietuvių kalbą.
Maloniai lauksime jūsų atvykstant.

Daugiau informacijos
info@rigdzin.lt
+370 650 29426


Mokymai

Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41) vyks Lamos Rangbaro mokymai:

Kovo 17 d.,
ŠEŠTADIENIS, 10-13 val. ir 15-19 val. (20 €)
Mokymų tema: Diudžomo Tersaro Niondro.*

Kovo 18 d.,
SEKMADIENIS, 10-13 val. ir 15-19 val. (20 €)
Mokymų tema: Diudžomo Tersaro Niondro.*

Kovo 19 d.,
PIRMADIENIS, 19-21 val. (5 €)
Mokymų tema: Kaip išlaikyti harmoniją tarp Dharmos brolių ir seserų ir organizuoti veiklą vakarietiškame Dharmos centre. Asmeninis patarimas.

Kovo 20 d.,
ANTRADIENIS, 19-21 val. (5 €)
Mokymų tema: Kaip išlaikyti harmoniją tarp Dharmos brolių ir seserų ir organizuoti veiklą vakarietiškame Dharmos centre. Asmeninis patarimas.

* Savaitgalinių mokymų metu Lama Rangbaras suteiks Liūtagalvės Dakinės (Singhamukhos) giliosios praktikos Įgalinimą, Perdavimą ir Esminius pamokymus. Lama išaiškins kaip Jogai ir Jogės naudoja šias praktikas, savo ir kitų negatyvumo panaikinimui, taip gausinant harmoniją ir gerovę. Po mokymų, vakarinių sesijų metu, bus atliekama plati panaikinimo praktika.

PASTABA: dabar nurodytos savaitgalinių mokymų valandos gali keistis.

Mokymai vyks anglų kalba. Vertimas į lietuvių kalbą bus transliuojamas FM bangomis. Norintys klausyti vertimo, į mokymus atsineškite ausines ir FM radijo imtuvą (tinka esantys mobiliuose telefonuose).


Apie Lamą

Lama Rangbar Nyima Ozer (pasaulietiškas vardas – Adam Friedensohn), yra dzogčeno mokytojas, Mantros perdavimo linijos meistras, Dudžomo Tersaro tradicijos Kamos ir Tantros linijų Nagpa (Tibeto jogas).

Tsewango Ngodrupo Rinpočės atpažintas kaip Čimedo Jugjalo – Rangnango Ogmin-ling Dzogčeno vienuolyno (Kham Rivoče, Tibetas) meditacijos ritualo meistro “magiškų veiksmų” tulku (reinkarnacija), Lama Rangbar laikomas “Rytų išminties persikėlimo į vakarietišką sąmonę” pavyzdžiu.

Vienas esminių Lamos Rangbar siekių – tarpreliginiu dialogu ir bendromis programomis bei renginiais kurti taiką ir harmoniją tarp įvairių tikėjimų žmonių, skatinti tarpusavio supratimą.

Lamos Rangbar mokymai visuomet šiuolaikiški, žaismingi ir šmaikštūs, kartu jie tvirtai remiasi autentiška Tibeto Budizmo Njingmos (Senųjų vertimų) mokyklos tradicija, jis garsėja savo mokėjimu “senųjų dvasinių mokslų” metodus pritaikyti šiuolaikinio pasaulio kasdienybei.

J.Š. Dudžomo Džigdrel Ješė Dordžė Rinpočės mokinys Lama Rangbar taip pat mokėsi pas iškiliausius Tibeto Budizmo mokytojus –  Kjabdžė Čatral Sangjė Dordžė Rinpočę, Dungsė Tinlėj Norbu Rinpočę, Dungsė Šenfen Dava Rinpočę, Lama Karma Gjalpo Rinpočę, Kjabdžė Trulšig Rinpočę, Kjabdžė Mingdroling Rinpočę, J.E. Tulku Namkha Drimed Rinpočę, J.E. Bhaka Tulku Rinpočę ir kt.

Po 20 metų praleistų Nepale, Lama Rangbar grįžo į JAV, su tikslu pastatyti svarbų monumentalų paminklą pasaulio taikai – Didžiojo Išsilaisvinimo stupą, įsteigė keletą labdaros ir aplinkosaugos organizacijų, skirtų saulės energijos, elektromobilių plėtrai, skurdo mažinimui ir būtinųjų paslaugų nutolusiose vietovėse plėtrai, vadovauja įvairiems Dharmos centrams Big Indian, JAV, NY, Poughquage, JAV, NY, Heidelberge, Vokietijoje, Sankhu Vajrayogini Nepale ir kt.

 

 

Daugiau informacijos apie mokymus:
info@rigdzin.lt
+370 650 29426