Namkha Rinpočės paskaita „Dvasinė praktika“

Naujaisiais, 2014 metais sausio 10-12 dienomis Lietuvoje vėl apsilankys žymus Tibeto Budizmo mokytojas, Tarptautinės Rigdzin bendruomenės vadovas, 18-os kartos jogas, garsiojo tertono Trak Ngak Lingpos tulku Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė.

Paskaita

Šį kartą paprašėme Mokytojo pakalbėti apie vieną svarbiausių šiandieną praktikuojantiems bei apskritai ieškantiesiems dvasingumo iškylančių klausimų – kaip pritaikyti šimtmečių senumo Tibeto budizmo žinias, praktikas ir mokymus šiuolaikiniame, nuolatos skubančiame ir besikeičiančiame gyvenime. Kaip rasti jame vietą dvasinei praktikai, kaip tą praktiką suderinti su modernaus pasaulio iššūkiais ir vertybėmis, ar jame apskritai įmanomas Nušvitimas?
Apie tai ir dar daug ką kviečiame pasikalbėti Namkha Rinpočės paskaitoje „Dvasinė praktika šiuolaikiniame pasaulyje”, kuri įvyks

2014 m. sausio 10 d. 18:00 val.
Vilniaus Mokytojų namų (Vilniaus g. 39 / Klaipėdos g. 6) Svetainėje.
Paskaita vyks tibetiečių kalba, gyvai verčiama į anglų bei lietuvių kalbas.

Mokymai

Šeštadienį ir sekmadienį Aikido Aikikai Centre (Šeimyniškių g. 44) vyks išsamūs Namkha Rinpočės mokymai apie esminę Vadžrajanos budizmo praktiką – Guru jogą.

Sausio 11 d. (šeštadienį)
10:00 – 13:00 val. ir
15:00 – 18:00 val.

Sausio 12 d. (sekmadienį)
10:00 – 13:00 val. ir
15:00 – 18:00 val.

Mokymai bus tiesiogiai verčiami į anglų k. Vertimas į lietuvių bei rusų kalbas bus transliuojamas FM bangomis, taigi jei norėsite girdėti vertimą, prašome atsinešti FM radijo imtuvą (tinka ir esantys mobiliuosiuose telefonuose) bei ausines.

Daugiau informacijos: info@rigdzin.lt
Maloniai lauksime jūsų atvykstant.