2016 metų birželio 21-28 dienomis Jovariškėse įvyks atsiskyrimas su Namkha Rinpoče. Atsiskyrimo metu Rinpočė duos savo knygos „Patarimo brangakmenis. Apie ngakpų požiūrį“ žodinį perdavimą (lung) ir komentarą.

laiskas_head_lt

Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė – žymus Tibeto budizmo Mokytojas, aštuonioliktos kartos tantros jogas, Dilgo Khyence Rinpočės (tuometinio Nyingmos mokyklos vadovo) pripažintas tulku – žymaus praeities lamos Trak Ngak Lingpos reinkarnacija. Pagrindinė Namkha Rinpočės praktikos ir mokymo kryptis – Njingma, seniausioji Tibeto budizmo atšaka. Pirmą kartą į Europą ir Lietuvą Mokytojas atvyko 1998 m. rašytojos Jurgos Ivanauskaitės kvietimu. Namkha Rinpočė yra tarptautinės bendruomenės „Rigdzin Community“ įkūrėjas ir vadovas.

Atsiskyrimo VIETA

Atsiskyrimas vyks sodyboje Jovariškėse, 2 km nuo Trakų. Nakvynė 2-4 vietų kambariuose su WC ir dušais. (vieta žemėlapyje).
Vietų skaičius ribotas, prašome apie savo dalyvavimą informuoti iš anksto!

Pradžia

Renkamės birželio 20 d. 16 val. Jei turite galimybę, prašome atvykti kiek anksčiau ir padėti paruošti atsiskyrimo vietą. Atsiskyrimo pradžia birželio 21 d. 9 val.

Su savimi reikia turėti

  • Tekstų knygą (kas neturi – galima bus įsigyti Atsiskyrimo metu).
  • Pagalvę sėdėjimui, dekį (sėdėsime ant grindų).
  • Kas turite – damaru, varpelį, vadžrą, kanglingą.
  • FM radiją, jei jums bus reikalingas vertimas į lietuvių ar rusų kalbas.

Atsiskyrime bus

  • Maitinimas 3 kartus per dieną, vegetariškas.
  • Patalynė (miegmaišių vežtis nereikia).
  • Vertimas į anglų (tiesioginis), vertimas į lietuvių ir rusų kalbas (FM bangomis).

Kaina ir papildoma informacija

Jei norėtumėte dalyvauti Atsiskyrime, siųskite savo el. pašto adresą į info@rigdzin.lt ir mes atsiųsime jums visą su renginiu susijusią informaciją.

Kontaktai

info@rigdzin.lt
+370 687 75942

DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.

Ieškome asmenų ar organizacijų, galinčių paremti šį renginį ir padaryti jį prieinamą dar didesniam ratui žmonių.