2022 m. rugsėjo 30–spalio 2 dienomis
Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
Lamos Rigdzino Pemos Tutobo mokymai remiantis tekstu „Gilaus patarimo vėrinys apie realybės matymo būdus“.

Lama Rigdzinas Pema Tutobas savaitgalio mokymu metu mokins remdamasis Padmasambhavos (dar žinomo kaip Guru Rinpočė) tekstu „Gilaus patarimo vėrinys apie realybės matymo būdus“. Kaip paties teksto įžangoje sakoma – šis tekstas „tai trumpa analizė apie realybės matymo būdus, dvasines važiuokles ir susijusias temas“.

Mokymai vyks rusų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Pageidaujantiems vertimo parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.

Mokymų tvarkaraštis

Rugsėjo 30 d., penktadienis,
18:30 val. Įžanga į mokymus
19 val. Narak Kongšak praktika

Spalio 1 d., šeštadienis,
10–13 val. Mokymai
15–18:30 val. Mokymai
19 val. Narak Kongšak praktika

Spalio 2 d., sekmadienis,
9:00-10:00 Sang (dūmų aukojimo) praktika
10–13 val. Mokymai
15–18:30 val. Mokymai
19 val. Narak Kongšak praktika

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Apie Lamą Rigdziną Pemą Tutobą

Lama Rigdzinas Pema Tutobas gimė 1981 metais. Būdamas 18-kos įžengė pro aukščiausių mokymų vartus, gaudamas perdavimus iš savo tėvo Nagpos Samteno Tenzino, kuris buvo neįtikėtinas budistas jogas. Tėvo vadovaujamas, užbaigė parengiamąsias praktikas, o taip pat treniravosi Sukūrimo ir Užbaigimo etapuose, tuo pačiu gaudamas esminius Atijogos pamokymus. Vėliau gavo daugybę mokymų iš Namkhai Norbu Rinpočės, Terčeno Namkos Drimės Rabdžamo Rinpočės, Karti Lačungo Rinpočės, Gangtengo Tulku Rinpočės ir daugelio kitų autentiškų mokytojų. Plačiai išgarsėjo kaip meistras, kuriantis Vadžrinės važiuoklės Slaptosios mantros ritualinius objektus. Taip pat užsiima tibetietiškų budistinių tekstų vertimu. Dabar gyvena Tenerifės saloje. Ten pat, Tenerifėje, sutiko savo pagrindinį guru Rigdziną Namkhą Gjaco Rinpočę ir nuo to laiko juo seka.

Tai pirmasis kartas, kai Lama Rigdzinas Pema Tutobas mūsų Dharmos centre duos mokymus.


Daugiau informacijos

info@rigdzin.lt


DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.