Troma Nagmo mokymai ir drubčo

Pirmą kartą Lietuvoje vyks tarptautinis Troma Nagmo Drubčo praktikos atsiskyrimas. Troma Nagmo – tai rūsčioji tantrinio Budizmo dievybės Vadžravarahės forma, praktikuojama Njingmos Budizmo mokyklos termos tradicijoje ir asocijuojama su Čodo praktika.

Čodo praktika Tantriniame Budizme skirta nutraukti esminį prisirišimą prie ego, laikantį mus Samsaros rate, ir padeda praktikuojančiam pasveikti bei padėti pasveikti kitiems. Ji laikoma labai naudinga tiek fiziškai, tiek dvasiškai sergantiems. Čodo praktika kildinama iš Tibeto šventosios Mačik Labdron (1050-1149), kuri buvo laikoma Troma Nagmo dievybės emanacija, gavusia Čodo mokymus iš Indijos Mahamudros mokytojo ir Čodo perdavimo linijos saugotojo Padampa Sangye. Tibete sakoma, kad Čodo praktika yra tarsi brangakmenis, padedantis įgyvendinti visus gyvų būtybių siekius.

Atsiskyrimo metu Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė taip pat duos išsamius mokymus apie Troma Nagmo Čodo praktiką bei suteiks Troma Nagmo įšventinimą.

Specialiai šia proga iš Šveicarijos atvyks ceremonijos meistras chodpon ir giedojimo meistrė umdze, kurie išmokys dalyvius teisingai atlikti šią praktiką.

Troma Nagmo praktikai būtina turėti Prieglobstį.

Taip pat reikia turėti praktikai būtinus instrumentus – damaru būgnelį, varpelį ir išmokti jais naudotis. Jeigu turite – pageidautina ir trimitą kangling.

Detalūs Troma Nagmo Čodo mokymai Vakaruose duodami labai nedažnai. Tad dalyvauti tokiame atsiskyrime – tikrai reta ir vertinga galimybė.

 

Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė – žymus Tibeto budizmo Mokytojas, aštuonioliktos kartos tantros jogas, pripažintas tulku. Pagrindinė Namkha Rinpočės praktikos ir mokymo kryptis – Njingma, seniausioji Tibeto budizmo atšaka. Pirmą kartą į Europą ir Lietuvą Mokytojas atvyko 1998 m. rašytojos Jurgos Ivanauskaitės kvietimu. Namkha Rinpočė yra tarptautinės bendruomenės „Rigdzin Community“ įkūrėjas ir vadovas.

atsiskyrimo VIETA

Atsiskyrimas vyks sodyboje Jovariškėse, 2 km nuo Trakų. Nakvynė 2-4 vietų kambariuose su WC ir dušais. (vieta žemėlapyje).
Vietų skaičius ribotas, prašome apie savo dalyvavimą informuoti iš anksto!

 

Atsiskyrimo pradžia
2013 m. birželio 21 d. (antradienį) 18 val.

 

Su savimi reikia turėti

  • Tekstų knygą (kas neturi – galima bus įsigyti Atsiskyrimo metu)
  • Pagalvę, dekį sėdėjimui (sėdėsime ant grindų)
  • Damaru, varpelį, vadžrą (kanglingą – kas turite)

 

Atsiskyrime bus

  • Maitinimas 3 kartus per dieną, vegetariškas
  • Patalynė (miegmaišių vežtis nereikia)
  • Vertimas į anglų, lietuvių, prancūzų ir ispanų kalbas

Jei norėtumėte dalyvauti Atsiskyrime, nusiųskite savo el. pašto adresą į info@rigdzin.lt ir mes atsiųsime jums visą su renginiu susijusią informaciją.

REGISTRACIJA ir papildoma informacija

Telefonu: 8-687 75942, 8-650 29426
arba elektroniniu paštu info@rigdzin.lt

 

DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.

 

Ieškome asmenų ar organizacijų, galinčių paremti šį renginį ir padaryti jį prieinamą dar didesniam ratui žmonių.