2022 m. vasario 19-20 dienomis, Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
vyks Lamos Rangbaro Njimai Ozero mokymai.

Mokymai vyks remiantis Diudžomo Rinpočės malda „Karieta į išsilaisvinimą“ (Chariot to Liberation).

Mokymų tvarkaraštis

Vasario 19 d., ŠEŠTADIENIS,
9:00-10:00 Sang (dūmų aukojimo) praktika
10:00-13:00 ir 15:00-19:00 Mokymai

Vasario 20 d., SEKMADIENIS,
9:00-10:00 Sang (dūmų aukojimo) praktika
10:00-13:00 ir 15:00-19:00 Mokymai

Mokymai vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Pageidaujantiems vertimo parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.


PASTABA: dabar nurodytos mokymų valandos gali keistis.

Mokymai vyks laikantis tuo metu galiosiančių Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimų. Pageidaujantys bus nemokamai aprūpinti respiratoriais. Prašome nevykti į mokymus, jei karščiuojate ar jaučiate peršalimo simptomus.
DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Apie Lamą

Lama Rangbaras Njimai Ozeras (Lama Rangbar Nyimai Özer, pasaulietiškas vardas – Adam Friedensohn), yra dzogčeno mokytojas, Mantros perdavimo linijos meistras, Diudžomo Tersaro tradicijos Kamos ir Tantros linijų Nagpa (Tibeto jogas).

Tsevango Niodrupo Rinpočės atpažintas kaip Čimedo Jugjalo – Ranango Ogmin-lingo Dzogčeno vienuolyno (Kham Rivoče, Tibetas) meditacijos ritualo meistro „magiškų veiksmų“ tulku (reinkarnacija), Lama Rangbaras laikomas „Rytų išminties persikėlimo į vakarietišką sąmonę“ pavyzdžiu.

Vienas esminių Lamos Rangbaro siekių – tarpreliginiu dialogu ir bendromis programomis bei renginiais kurti taiką ir harmoniją tarp įvairių tikėjimų žmonių, skatinti tarpusavio supratimą.

Lamos Rangbaro mokymai visuomet šiuolaikiški, žaismingi ir šmaikštūs, kartu jie tvirtai remiasi autentiška Tibeto Budizmo Njingmos (Senųjų vertimų) mokyklos tradicija, jis garsėja savo mokėjimu „senųjų dvasinių mokslų“ metodus pritaikyti šiuolaikinio pasaulio kasdienybei.

J.Š. Diudžomo Džigdrėlo Ješės Dordžės Rinpočės mokinys Lama Rangbaras taip pat mokėsi pas iškiliausius Tibeto Budizmo mokytojus – Kjabdžę Čatralą Sangjė Dordžę Rinpočę, Dungsėjų Tinlėjų Norbu Rinpočę, Dungsėjų Šenfeną Dava Rinpočę, Lama Karma Gjalpo Rinpočę, Kjabdžę Trulšigą Rinpočę, Kjabdžę Mingdrolingą Rinpočę, J.E. Tulku Namkha Drimedą Rinpočę, J.E. Bhaka Tulku Rinpočę ir kt.

Po 20 metų praleistų Nepale, Lama Rangbaras grįžo į JAV, su tikslu pastatyti svarbų monumentalų paminklą pasaulio taikai – Didžiojo Išsilaisvinimo stupą, įsteigė keletą labdaros ir aplinkosaugos organizacijų, skirtų saulės energijos, elektromobilių plėtrai, skurdo mažinimui ir būtinųjų paslaugų nutolusiose vietovėse plėtrai, vadovauja įvairiems Dharmos centrams Big Indian, JAV, NY, Poughquage, JAV, NY, Heidelberge, Vokietijoje, Sankhu Vajrayogini Nepale ir kt.


Daugiau informacijos apie mokymus:
info@rigdzin.lt
+370 650 29426