2024 m. vasario 3–4 dienomis
Dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“
Garbiojo Khenpo Kunsango Dečeno Rinpočės mokymai.

„Esminis pamokymas apie parengiamąjį proto treniravimą septyniais punktais“ – tekstas, kurį parašė garsus tibeto jogas Longčenas Rabdžamas (1308-1364), dar žinomas Longčenpos vardu. Veikale kalbama apie parengiamąsias treniruotes, paruošiančias protą Dzogčeno praktikoms.

Remiantis Longčeno Rabdžamo tekstu, š.m. vasario 3–4 d. dharmos centre „Rigdzin Gatsel Ling“ mokymus duos Garbusis Khenpo Kunsangas Dečenas Rinpočė.

Khenpo Rinpočė yra vyresnysis Namdrolingo vienuolyno lama, dėstantis Njingmos Nagjuro Institute. Šiuo metu Garb. Khenpo Dečenas Rinpočė vieši Europoje Rigdzino Namkhos Gjaco Rinpočės kvietimu ir keliauja per įvairius Rigdzin bendruomenės centrus, ten duodamas mokymus.

Savaitgaliniai mokymai vyks tibetiečių kalba su vertimu į anglų kalbą. Pageidaujantiems sinchroninio vertimo į lietuvių kalbą parūpinsime imtuvus su ausinėmis. Rekomenduojame atsinešti savo ausines, nes mūsų turimos ausinės ne ypač garsios.

Už mokymus bus renkamos aukos organizacinėms išlaidoms padengti.
Visi pinigai, likę padengus mokymų sąnaudas, bus skirti gompos Rusėnuose
statyboms.

Mokymų tvarkaraštis

Vasario 3 d., šeštadienis,
14:30–17:30 val. Mokymai
19:30–21:00 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Vasario 4 d., sekmadienis,
14:30–17:30 val. Mokymai
19:30–21:00 val. Mokymai
Rekomenduojama auka 50 € už visą dieną.

Mokymų vieta

Dharmos centras „Rigdzin Gatsel Ling“ (Kalvarijų g. 41)


Apie Garb. Khenpo Kunsangą Dečeną Rinpočę

Khenpo Kunsangas Dečenas Rinpočė gimė 1962 m. Kham vietovėje Tibete. Į Indiją jis atvyko 1982 m. kartu su savo pagrindiniu guru Jo Šventenybe Penoru Rinpoče, kai Šventenybė grįžo iš savo pirmojo vizito į Tibetą. Tuomet jis įstojo į Nagjur Njingmos institutą Namdrolingo vienuolyne Indijoje. Devynerius metus mokėsi pas šio instituto mokytojus ir baigė mokyklą aukščiausiu laipsniu. 1993 m. J.Šv. Penoras Rinpočė suteikė jam khenpo laipsnį. Būdamas ketvirtame kurse institute, Sera vienuolyne, dalyvaujant Jo Šventenybei Dalai Lamai ir tūkstančių vienuolių susirinkimui, skaitė kalbą apie Išminties tobulumą. Jis gavo mokymų ir instrukcijų iš įvairių didžiųjų lamų, tarp jų iš Jo Šventenybės Dalai Lamos, Jo Šventenybės Penoro Rinpočės, Jo Šventenybės Dilgo Kjencės Rinpočės, Khenpo Džigpuno, Niošulo Khenpo, Lamos Ačioe, Khenpo Sangjė Ceringo (Khenpo Nagčungo reinkarnacijos), Khenpo Pecės, Tulku Tubsango ir Sengdrako Tulku. Jis taip pat yra atlikęs Vadžrakilajos, Amitajus ir kt. atsiskyrimus. Iš viso Njingmos institute jis dėstė 15 metų, taip pat ir studijų metais kaip mokytojo asistentas. Taip pat ketverius metus dėstė Dilgo Kjencės Rinpočės Šečeno vienuolyne ir trejus metus Paljulo vienuolyne Tibete. Šiuo metu Khenpo Dečenas gyvena Namdrolingo vienuolyne, kur dėsto Nagjur Nyingmos institute.


Daugiau informacijos

info@rigdzin.lt


DĖMESIO: DALYVAVIMAS MOKYMUOSE IR ATSISKYRIMO PRAKTIKOSE REIKALAUJA GEROS FIZINĖS IR PSICHINĖS SVEIKATOS. ORGANIZATORIAI NEPRISIIMA ATSAKOMYBĖS UŽ GALIMUS PADARINIUS ŠIŲ REIKALAVIMŲ NEATITINKANTIEMS ASMENIMS.