2008 m. gruodžio 20-21 dienomis Vilniuje viešėjo Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė. Pasikeitęs Mokytojo vizito laikas ir dėl to kiek trumpesnė negu planuota vizito trukmė lėmė ir įvairesnę mokymų (planuoti Mokymai apie Bardo) bei viešos paskaitos tematiką.

Namkha Rinpočė mokė apie išorinį, vidinį ir slaptąjį slaptosios mantros (vadžrajanos) aspektus, apie prigimtinę išmintį – aiškumo ir tuštumos vienovę, atskleidė įvairius sutros, slaptosios mantros ir dzogčeno pamatinių požiūrių ypatumus. Mokytojas aiškino penkių nuodingų emocijų perkeitimo į penkias išmintis metodą, begalinę tobulos atjautos svarbą ir prasmę siekiant nušvitimo, tuštumos suvokimo klystkelius, iliuzinę mūsų regimos tikrovės prigimtį, išsamiai priminė, kodėl esame blogi žmonės, mokė meditacijos, kuri yra ne-meditavimas etc.

Be kitų dalykų, Mokytojas supažindino su dviem sapnų jogos praktikomis (žemiausių ir vidutinių gebėjimų praktikuotojams), kaip ypač svarbiomis rengiantis Bardo. Rinpočė atsiprašė, kad negali per tokį trumpą laiką perduoti Mokymų apie Bardo, ir aptarė galimybę surengti Lietuvoje šiems Mokymams skirtą bent šešių parų atskirtį.

Namkha Rinpočė atsakė į daugybę viešosios paskaitos ir mokymų dalyvių klausimų, drauge su savo mokiniais aukojo Tromos Nagmo cogą.